• Masáže

    Masáže

Masáže

 

Další možností jak se uvolnit a uklidnit v našem centru je masáž, která je vhodná pro celkový odpočinek těla, odstranění bolestí a svalové únavy a navození pozitivní nálady. Doporučujeme možnou kombinaci masáže a sauny.

 

Relaxační a rehabilitační masáže

 
Nově Vám nabízíme služby masáží a rehabilitačního cvičení fyzioterapeutky Kateřiny Šléglové. Rezervace na telefonním čísle uvedeném na letáku.

Havajské masáže

Masáž zvaná Lomi – lomi našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybu předloktí. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Na rozdíl od klasických masáží je tato masáž obohacena o masáž předloktími. Masáž přispívá ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, k navození relaxace, k odstranění únavy, napětí, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá k detoxikaci organismu.

 

Relaxační masáž lávovými kameny

Tato masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těchto nepříjemných a často i velice bolestivých stavů. Účinek masáže bývá také prohlouben díky použití specifických aromaterapeutických olejů.